Πανεπιστημιακή Λέσχη

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΔΙΚΑΙΟΥΧΩΝ ΔΩΡΕΑΝ ΣΙΤΙΣΗΣ 24-02-2021

ΑΛΛΑΓΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΦΟΙΤΗΤΙΚΩΝ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΩΝ

Ανακοινώνεται ότι σήμερα 16-02-2021 και αύριο 17-02-2021 λόγω των έκτακτων καιρικών συνθηκών τα φοιτητικά εστιατόρια του ΕΚΠΑ θα κλείσουν στις 18:00.

ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΣΤΗΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΗ ΛΕΣΧΗ

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι από 18/1/2021 λειτουργεί καινούργιο, σύγχρονο οδοντιατρικό μηχάνημα στην Πανεπιστημιακή Λέσχη, που πληροί τις προϋποθέσεις μείωσης της διασποράς του κορωνοϊού, όπως αυτές καθορίζονται από τον Οδοντιατρικό Σύλλογο Αττικής.

ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΔΙΚΑΙΟΥΧΩΝ ΔΩΡΕΑΝ ΣΙΤΙΣΗΣ 15-01-2021

ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΔΙΚΑΙΟΥΧΩΝ ΔΩΡΕΑΝ ΣΙΤΙΣΗΣ 17-12-2020

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΒΟΛΗ ΝΕΩΝ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΣΙΤΙΣΗΣ

Ανακοινώνεται στους κ.κ. φοιτητές/τριες, που μέχρι τώρα δεν υπέβαλαν αίτηση για λήψη δικαιώματος δωρεάν σίτισης...

ΔΙΚΑΙΟΥΧΟΙ ΔΩΡΕΑΝ ΣΙΤΙΣΗΣ ΑΚΑΔ. ΕΤΟΥΣ 2020-21

Δημοσίευση των καταστάσεων δικαιούχων δωρεάν σίτισης Ακαδ. Έτους 2020-21 (απόφαση Δ.Σ. Παν/κής Λέσχης της 24-11-2020)

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΙΚΩΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΡΙΩΝ ΤΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΗΣ ΛΕΣΧΗΣ ΤΟΥ Ε.Κ.Π.Α.

Τα Φοιτητικά Αναγνωστήρια της Πανεπιστημιακής Λέσχης του Ε.Κ.Π.Α. από 3 Νοεμβρίου 2020 μέχρι νεωτέρας δεν θα λειτουργούν για παραμονή για μελέτη στο χώρο.

AΝΑΡΤΗΣΗ ΤΙΜΗΤΙΚΗΣ ΠΛΑΚΑΣ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΥ ΕΥΕΡΓΕΤΗ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΣΤΟ ΚΤΗΡΙΟ ΤΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΗΣ ΛΕΣΧΗΣ

Παρασκευή 16 Απριλίου 2010
Πραγματοποιήθηκε στις 16 Απριλίου η ανάρτηση τιμητικής πλάκας με το όνομα του μεγάλου ευεργέτη